0
Your Cart

Egyesületünk évadnyitó horgászversenye 2017.05.07

2017. május 7-én vasárnap rendezi meg A Kapitális Horgász Egyesület tavaszi évadnyitó horgászversenyét. A verseny reggel 7 órától a Tüskevár horgásztavon (Nagyhegyes közelében) kerül megrendezésre. A versenyen minden egyesületi tagot szívesen látunk, azonban előzetes nevezés szükséges, melyet személyesen a Kapitális horgászboltban, vagy akár telefonon is megtehetsz 0652/739-299 telefonszámon.

Helyszín:

A körülbelül 4 hektár méretű horgásztó, átlag vízmélysége 0,8-1,5 méter. Kiválóan megközelíthető. A tógazda elmondása szerint körülbelül 50 mázsa hal a jelenlegi állomány, melynek döntő többsége ponty. Ezen halak átlagsúlya 2-4 kg, de előfordulnak a 10kg körüli példányok is. Partja rendezett, tagolt, így kiváló bármely módszer alkalmazásához!

kapitalis horgasz egyesulet oszi verseny tuskevar 00146

Lebonyolítás:

7:00- 7:20 gyülekező

7:20-7:30 sorsolás

7:30-7:55 helyek elfoglalása

7:55 etetés

8:00 verseny kezdete

13:00 verseny vége

14:00 ebéd, eredményhirdetés

kapitalis horgasz egyesulet oszi verseny tuskevar 00162

kapitalis horgasz egyesulet oszi verseny tuskevar 00141
Sanyi a verseny fele körül fogta ezt a 7240 grammos pontyot.

Időtartam: 5 óra

Díjazás: Kupa + Ajándékok

Szabályzat:

-Minden versenyző 1 horgászbottal horgászhat, egyetlen egyágú horoggal tetszés szerint választható módon (kivétel pergetés). A versenyzőnek korlátlan számú botja lehet előkészítve, de egyszerre csak eggyel horgászhat.

-A verseny során kifogott halat kizárólag hosszú lehetőleg nagy méretű haltartóban kell tárolni. Nagyméretű hal esetén azonnal mérlegelni kell!

-Maximum 45 fő nevezését tudjuk elfogadni

-A versenyen csak Egyesületünk tagjai vehetnek részt

kapitalis horgasz egyesulet oszi verseny tuskevar 00038

Nevezni telefonon (52/739-299) illetve személyesen a horgászboltunkban. A versenyen csak előre nevezett versenyzők vehetnek részt.

Érdekes volt? Küld el másoknak is.

Vélemény, hozzászólás?

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

vissza az elejére
×