Megérkeztek Egyesületünkhöz az állami jegyek és területi engedélyek

Nagy volt az érdeklődés az állami jegyek iránt, de talán még nagyobb a Látóképi víztározó jegyeire. Mondhatom, hogy lehullt a lepel. 2016-ban a tározó kezelője a Hajdú-Bihar Megyei Horgász Szövetség maradt, az ára pedig nem változott maradt 23.000 forint az éves engedély ára. Változás azonban az hogy a kíméleti terület bekerült az engedélybe.

Új állami jegy a fogási naplóval
Új állami jegy a fogási naplóval

2016-tól változott az állami jegyünk is. Mennyire irigyelem most a több ezer taggal rendelkező egyesületeket, akiknek mindent újra kell írniuk. Állami jegyünk összeolvadt a fogási naplóval. Ára nem változott, így a kettőért 2.200 forintot kell fizetnünk, ha hibátlanul kitöltve leadtuk az előző évi fogási naplónkat. Változás ettől az évtől az is, hogy ha egyesületet szeretne a horgász váltani, akkor előző évi fogási naplóját a jövőbeli egyesületénél is leadhatja.

Végre a külföldi magyarul nem tudó horgászokra is gondoltak
Végre a külföldi magyarul nem tudó horgászokra is gondoltak
Nagyobb és jobban átláthatóbb fogási napló.
Nagyobb és jobban átláthatóbb fogási napló.
allami_horgaszjegy_2019
Tilalmi időszakok és méretkorlátok, ha valaki elfelejtené.

A fogási napló végén található egy szelvény, amely a jövő évi leadáshoz fog kelleni.
A fogási napló végén található egy szelvény, amely a jövő évi leadáshoz fog kelleni.

Egy egész évig hallhattuk a történeteket, mi lesz a debreceniek Látóképével. Nos a fátyol lehullott, amelynek sokan örülhetnek és sokan nem. Reméljük ez a kis állóvíz mozgatás jót fog tenni a régi-új kezelőnek és valamelyes megreformálja a tározót.

Nem változott az ár tavalyhoz képest.
Nem változott az ár tavalyhoz képest.

Pozitív jeleket már mutattak, remélem a beígért ötletelés a jövővel kapcsolatban nem marad el. Hisz lassan már csak ez az egy kincse maradt a Debrecen közeli horgászoknak és azt az ő gyerekeik is szeretnék látni.

Összegezve tehát mennyit is kell fizetnie egy horgásznak ha hozzánk jön?

Állami jegy fogási naplóval 2.200 forint

Mohosz tagsági bélyeg 2.000 forint

Egyesületi tagság 2.000 forint

Várunk minden régi és új tagot Egyesületünk székhelyén Debrecenben a Kishegyesi út 146. szám alatt.

Hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .